książki fotograficzne dla początkujących

Przy użyciu ostatnie 4 lata pracy fantazjowałam o wygodnym łóżku do zdjęć rodzinnych, ciążowych i dziecinnych. Ostatecznie matki na tyle bez liku przestrzeni, że może po tej stronie stać na co dwadzieścia cztery godziny i nakładać się w kolorowe narzuty a poduszki dopasowane do aktualnych okoliczności. Odrobina klimatu boho aż do najść rodzinnych i bez liku puchowych kocy jak również poduszek.

I obecnie rzecz, na którą ego sam nadzwyczaj długo wyczekiwałam. Wizualizowałam ją sobie po nocach i obmyślałam sformowania półek, przegródek, oświetlenia. Szafa na akcesoria do sesji zdjęciowych. Przepastna, jaskrawa i pojemna. Każda szufladka jest już zapełniona po kanty ubrankami w celu noworodków, niemowląt, sukienkami w celu dziewczyn natomiast kieckami ciążowymi. Zmieściło się tam i nie jedynie łóżeczko i misa, tkaninki, owijki, wianki i wszelkie małe dodatki do sesji noworodkowych natomiast dziecięcych. I jak na lokalizacja dokąd jest dozwolone się wyniuchać gdy w domu przystało, macierzy tędy sympatyczny kącik kawowy, w którym zawsze wyczekuje aromatyczna kawa, herbata i cokolwiek słodkiego dla coraz lepszej atmosfery:) I szafkeczka na dole ma miejsce w absolutna przykładowych produktów fotograficznych, jakie możecie zamowić po Waszej sesji zdjęciowej.

Studio mieści się w Warszawie, na spokojnym Gocławiu, w sąsiedztwie urokliwego jeziorka Balaton, z pięknie zagospodarowaną zielenią natomiast placami zabaw. Bliskość ogrodu i kafeterii ponad samą wodą niesie wewnątrz sobą dodatkową korzyść. W czasie sesji noworodkowych, w jakich uczestniczy kilkuletni braciszek lub siostrzyczka, staje się doskonałym położeniem na spacer, kiedy opracujemy aktualnie dopadnięcia rodzinne natomiast potrzebujemy chwili pauzy aby umożliwić maleństwu poręczne predyspozycja snu natomiast pozowania :) I na wiosnę przymierzymy się do sesji plenerowych tuż za rogiem. Gdy Wam się podoba moja kolejna miejscówka? Zapraszam Was aż do śledzenia mojego instagrama, dokąd w historiach manifestuję wiele filmików i zdjęć z bieżącego wystroju.