szkolenie fotografia

Zapraszam do mojego studio fotogoraficznego. Przywitam Was sympatycznie w mojej pięknej sali, całkowitej światła, kolorów a akcesoriów, ktore rozczulą wiele serce. Przygotowania do powstania mojego studio ciągły niemal dubel lata, od momentu rozpoczęcia decyzji, że owo już czas odnaleźć autorskie zakwaterowanie, przez priorytet abstrakcyjnego lokalu, nadal multum dni kalkulowania kiedy go rozplanować, które zapory zburzyć a które pobudować, na krańcu najprzyjemniejsze ale nie najprostsze - aranżowanie!

W mojej ewokacji studio fotografii dziecięcej, ciążowej a także rodzinnej, musi spełniać multum funkcji. Przede wszystkim musi egzystować bepiecznym położenie, w którym moi klieci będą się czuli zrelaksowani, zjawiskowe dzieci nie będą skrępowani a zwietrzą celową energię jaką chcę ich nauczyć na sesjach zdjęciowych. Dla owego też stanęło bardzo jasne, przestronne położenie, z niskim sprzętami, dostępnymi w celu dzieci. Jest trochę jak białe płótno, które mogę malować na przeróżne okazje. Sprawdziłam natychmiast sesje noworodkowe, ciążowe, roczkowe natomiast teraz podmieniam się powoli w świąteczną enklawę aż do sesji pod choinką.

Sesje noworodkowe, gdy tylko pozwala na to pogoda, są czynione przy naturalnym świetle dziennym. Chwalę te bezbrzeżne okna a dawka światła jakie napełnia całe studio.

W nowym lokum nie mogło zabraknąć uwielbianej nim każdych huśtawki. Sesja ciążowa, rodzinna czy dziecięca - huśtawka to zazwyczaj must have na dopasieniach. Wywiera realny chichot chłopaków a to największej rangi element celnego zdjęcia. Na sesjach ciążowych jest fotogenicznym siedzeniem, a na święta przybiorę ją w świąteczne kwiaty.